Co znajdziesz na blogu? - Boże Finanse

Finanse są

  • proste
  • potrzebne
  • Boże
  • inspirujące!

Nowe

Post Top Ad

poniedziałek, 17 kwietnia 2017

Co znajdziesz na blogu?


Witaj!
Miło mi, że zajrzałeś/ zajrzałaś na mojego bloga:-)

O czym piszę?
O finansach, a dokładnie poruszam zagadnienia szeroko rozumianej edukacji finansowej.

Dlaczego?
Bo widzę, że tej wiedzy tak bardzo nam wszystkim obecnie brakuje, a jest tak bardzo potrzebna każdemu z nas! Paradoksalnie nie uczą jej w szkole, a nawet nie wykładają na studiach (studiowałam finanse i rachunkowość więc coś o tym wiem...). Jedyne źródło tej wiedzy to domowe zacisze i przykład jaki dają nam rodzice oraz najbliżsi z którymi obcujemy... Ich nawyki czy praktyki gospodarowania domowym budżetem nie są jednak wolne od wad. Warto więc zgłębić ten temat samemu by wyprostować to co nie dokońca działa poprawnie:-)

No dobrze... ale BOŻE finanse?! To chyba pomyłka...
A ja twierdzę, że wręcz przeciwnie! Bóg dawca życia, jest przecież Stwórcą wszystkiego (także pieniędzy). To od Niego wszystko pochodzi i do Niego wszystko należy: zarówno nasze talenty, upodobania jak i cały stan materialnego posiadania. To hojny dawca! Skoro to wszystko co posiadamy dostaliśmy w darze, to faktycznie występujemy w roli zarządców. A skoro tak to potrzeba nam konkretnej wiedzy i umiejętności by tym majątkiem dobrze gospodarować:-) I właśnie w tym zadaniu pragnę służyć swoją fachową pomocą:-)

Co znajdzie się na blogu?
Chce poruszyć dosyć szerokie spektrum zagadnień praktycznych w zakresie zarządzania własnym budżetem domowym, wskazać co Bóg na ten temat mówi w Piśmie Świętym (a mówi bardzo dużo) i podpowiedzieć, którzy Święci mogą pomóc nam w naszych zmaganiach z tym tematem, jakie modlitwy warto polecić...

Dla kogo ta wiedza?
Chce służyć praktycznymi radami każdej osobie prowadzącej własne gospodarstwo domowe, zarówno singlom jak i małżonkom czy rodzicom. W rzeczywistości ta wiedza jest potrzebna każemu kto ma do dyspozycji w kieszeni trochę grosza... a więc zarówno dzieciom z pierwszym kieszonkowym, młodzieży aż po osoby na emeryturze.
Przed nielada wyzwaniem stoją osoby planujące wstąpić w związek małżeński, które stoją przed wyzwaniem połączenia finansów osobistych we wspólny budżet i pogodzić często zupełnie odmienne podejście do wydatkowania.
Wszystko to zamknięte w klamrę Bożego spojrzenia na finanse da to co znajdzie się na blogu o Bożych Finansach:-)

Coś o mnie? ...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Top Ad